Duben 2010

scene vlasy

25. dubna 2010 v 17:17 scene ♥
Scene vlasy jsou asik nejdulezitejsi co muze u SCENE byt...!Jejich barva je vetsinou cerna a nebo uplne blond.Ale maji radi i prirozene hnedou.Do vlasu si davaji vetsinou hodne barevnych praminku.Zelene,modre,ruzove,oranzove,zlute,fialove atd...Davaji si do nich hodne sponek,maslicek a celenek.Maji velmi hezky strih vlasu.Nosi patku a nebo hustou ofinu.Patka jim ale nazasahuje do oci.Nahore jsou vlasy natupirovane a rozhazene.Naopak dole jsou vyzehlene zehlickou na vlasy
scene boys

25. dubna 2010 v 17:14 scene ♥
Scene Boys 07 Scene Boys 08 Scene Boys 09 Scene Boys 10 Scene Boys 11 Scene Boys 12 Scene Boys 13 Scene Boys 14Scene boys 01

Scene boys 02 Scene boys 03 Scene boys 04 Scene boys 05 Scene Boys 06

                         diamant dokonalost diamant

scene !

25. dubna 2010 v 16:54 scene ♥
Photobucket - Video and Image HostingScene girls se oblékají bláznivě - scene nosí barevná trika s vtipným potiskem (třeba Hello Kitty,Pucca, atd..) nebo potiskem oblíbené kapely, krátké sukně, pro kluky těsné kalhoty a uplé triko.

Photobucket - Video and Image Hosting Scene mají šílený účes, jakékoliv barvy, do vlasů si dej barevné, veselé sponky.
Nechej si udělat piercing, třeba ve rtu, tunel do ucha, nebo prostě tam, kde se ti to líbí.

Photobucket - Video and Image Hosting Buď přátelská k lidem, buď středem pozornosti, scene má hodně přátel. Někde jsem četla s každým se objímej, ale to mi přijde jako hloupost a přetvářka.

Photobucket - Video and Image Hosting Choď na koncerty, poslouchej co chceš - punkrock, indie, rap, metal…

Photobucket - Video and Image Hosting Udělěj si profily na internetu, třeba na Myspace a nalákej na ně co nejvíce lidí, povídej si s ostatními scene kids, vyměňuj si svoje scene fotky atd. Je toho spousta, mnoho scene girls se stalo na internetu opravdu slavnými.

Photobucket - Video and Image Hosting Scene netvrdí že jsou scene, scene jsou prostě sví

Photobucket - Video and Image Hosting Buď svá/svůj a bav se - buď scene!

nevíte někdo jk se vkládaj pixelky do menu ? xDD

25. dubna 2010 v 12:23
nevíte někdo jk se vkládaj pixelky do menu ?? xD

scene kids

25. dubna 2010 v 11:34 scene ♥
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.
NÁZORY SCENE KIDS
Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.
81.6% scene kids má Myspace
MLUVA SCENE KIDS
Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"
Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.scene - make-up

25. dubna 2010 v 11:19 scene ♥
Ještě než se vrhnu na popis toho, jak má vypadat správný scene make-up, ráda bych se zmínila také o piercingu. Mnoho scene girls i boys nosí piercingy, nejčastěji ve rtu, ale klidně v obočí, nebo holky třeba malé pecky nad rtem. Hodně oblíbené jsou také tunely (fleshe) a plugy v uchu, což já osobně miluju. Výhoda je v tom, že se dnes dělají i silikonové tunely nejrůznějších barev, nejen ocelové stříbrné a černé, takže můžete volit různé barevné kombinace.

A teď konečně k tomu make-upu x) Pro scene make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně scene girls dokonce používá výrazné umělé řasy. Líčení bych v podstatě přirovnala k tomu, které znáte z emo stylu, je to hodně podobné, stačí vlastní fantazie x) Na závěr přidávám video z youtube, takhle nějak to má vypadat ...

scene oblečení

25. dubna 2010 v 11:16 scene ♥
Tak na tomhle tématu se vyžiju. Ať si kdo tvrdí co chce, podle mě se stejně většina lidí stala scene jenom a jednoduše proto, že se jim to líbí. A proč taky ne, neznám kluka kterému by se scene holky nelíbili. Scene kids prostě vypadají úžasně, a aby člověk vypadal úžasně, nemusí depkařit a řezat si žíly (jo, emoušové se mi taky líbí, ale všichni to jsou pozéři). Stejně jako jakýkoliv jiný styl má i scene svojí modní tvář, mnoho lidí se proto stalo scene právě kvůli tomu, a já je nehodlám odsuzovat.


A jak tedy vypadá scene oblečení? Vezmeme to hezky od podlahy xD

Boty:
Snad nejoblíběnějšími botkami všech scene kids jsou kotníkové conversky (ale i normální), dále pak nazouvací slip-ony a nebo baleríny. Nejlepší jsou co nejšílenější kombinace, třeba růžové podrážky, modré boty a žluté tkaničky. Dokonce jsem viděla nejen každou tkaničku jiné barvy, ale také obě boty jiné. To pak máte na nohou čtyři ruzné kombinace a ostatní se nestačí divit xD Ale kupovat si dvoje páry converse, to je záležitost pro lehce movitější z vás x)).
Scene boty 01 Scene boty 02
Nohy:
Rozdělím to na dvě části - scene girls a scene boys. Scene queens nejčastěji nosí krátké sukně (látkové, jeans, je to jedno) a k nim legíny nebo barevné podkolenky. K tomu si vezmou nějaký barevný pásek s výraznou přeskou a je to. Vyjímkou nejsou ani punk pyramidové pásky a skate tříčtvrťáky, je to prostě o vkusu. Kluci těsné kalhoty, můžou být i holčičí, a nejen černou barvu x) Plus nezapomeňte na doplňky, třeba placky oblíbených kapel.
Scene sukně Scene pásek

Od pasu nahoru:
Scene poznáš podle barevného trika s ulítlým potiskem - nejlepší jsou jména a loga kapel, anime postavičky (postavičky z japonských kreslených seriálů), dinosauři, roboti, různá komiksově laděná zvířátka atd. Trika můžou být ale klidně pruhovaná nebo puntíkovaná, opět záleží jen na tobě. A co na krk? Třeba obrovské korále nebo nějaký výrazný přívěsek - letí motýli x)
Scene tričko 01 Scene tričko 03

základní triky

24. dubna 2010 v 23:43
Základní postoj
Základní postoje jsou dva Goofy a Regular.
Goofy - pravá noha je u předních šroubů a levá na zadním tailu (levou se odrážíme)
Regular- levá noha je u předních šroubů a pravá na zadním tailu (pravou se odrážíme)

Ollie

Jeďte libovolnou rychlostí, přední nohu dejte před přední šrouby, pokud máte nohu delší než desku, tak by měla špička přečuhovat. Zadní noha je špičkou na tailu a teď přichází ta nejdůležitější fáze triku: odraz a vytáhnutí prkna směrem nahoru. Takže jedete libovolnou rychlostí, odlehčíte přední nohu a zadní stlačíte tail, v momentě kdy se dotknete země, se odrazíte a táhnete přední nohu do výšky a dopředu. Tím dosáhnete toho, že se odlepí od země, zadní nohu srovnáte nad desku, dopadnete, odjedete. Existují i variace Ollie. Je to Switch Ollie, Nollie (Noseollie) a Fakie.

Frontside Ollie

Frontside Ollie točíte na opačnou stranu než Backside ollie čili tam kde máte záda. Nohy mějte jako na Ollie ale přední nechte trochu přečuhovat lépe se vám deska udrží na nohách. Udělejte Ollie a jak budete ve vzduchu tak švihněte dozadu o 180. Jakmile budete ve vzduchu v rotaci 90 stupňů budete čelem ve směru jízdy. Frontside Ollie se lépe dělá když máme ještě před skokem vaše hlavní těžiště těla na patě zadní nohy. Zkrácený název tohoto triku je FS Ollie.


co je to scene styl ?

24. dubna 2010 v 23:40 scene ♥
Nejprve bych vám chtěla vysvětlit, co to vůbec znamená Scene. Scene (mnoho lidí to neví, čtěte "sín") se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů. Mezi scene kids, a to je jedna z věcí společná s emem (předně však vycházející z hudební scény), je velmi rozšířené vegetariánství, a také náklonnost k SxE, což ve skratce znamená "nepij, nekuř, nefetuj a neměň pořád partnery". Více se dozvíte v podrobném článku o Straight Edge. Btw, scene kids můžete mimojiné poznat také podle slovníku, ale k tomuhle já se moc nepřikláním. Všude čtu, jak scene lidi poznáte podle slov "rawrrr" a "bang bang", ale kdyby to všichni hned používali, tak nevím jestli je to moc originální. A o originalitě je scene především, to si radši vymyslete slova vlastní x).

scene animky

24. dubna 2010 v 23:32 scene ♥
Obrázek “http://dl2.glitter-graphics.net/pub/665/665822hvutqz5afz.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.