Duben 2010

zmrzlíínky xD

24. dubna 2010 v 22:04
foodfoodfoodfoodfoodfoodfoodfood

cute pudinky

24. dubna 2010 v 22:02


ovoce a zelenina

24. dubna 2010 v 22:02

Abeceda

24. dubna 2010 v 22:01
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more.
Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more. Click to get more.


emo ?? xD

24. dubna 2010 v 22:00  

Pár Hip-Hopovích pixelek

24. dubna 2010 v 21:57

Click to get more. Click to get more. Click to get more.  Click to get more.  Není jich moc xD ae aspoň něco xP x)Rovné nebo vlnité? Hlavně zdravé a lesklé!

18. dubna 2010 v 15:29 pro holky :)
Trápí tě zplihlé pramínky vlasů, nebo naopak věčně zacuchané chomáče hřívy? Ať tak nebo tak, máme pro tebe perfektní plán péče pro každý typ vlasů.

Vlnité vlasy

Má někdo v rodině taky vlnité vlasy? No vidíš, tak poděkovat za svou hlavu můžeš právě jemu, protože takové vlasy se na 90 % dědí! Může za to gen "trichohyalin", který ovlivňuje vlasové kořínky i složení aminokyselin ve vlasových buňkách.

PO PROBUZENÍ

Jestli nemáš ráno po probuzení čas na mytí vlasů, ale ani chuť promenádovat se s "pomačkanou" hlavou, nastříkej na vlasy trochu vody a vlhkýma rukama si vlasy namotávej na prsty. Nové, rychlé volume dodáš vlasům taky pomocí spreje na vlnité vlasy. Sice krátkodobé, ale velmi účinné řešení.

POZOR NA "ZUBY"

Pořiď si šampon, který je určen speciálně pro vlnité (a tudíž vždy suché a narušené) vlasy, který jim dodá potřebnou vláhu. Poté použij kúru nejlépe ve spreji, kterou nemusíš z vlasů vymývat. Na rozčesávání bys měla vždy používat hřeben s velkým rozestupem zubů nebo ještě lépe jen prsty!

STŘIH A PAK LESK

Jestli ti připadá, že máš vlasy totálně bez lesku, měla bys popřemýšlet o tom, kdy sis naposledy nechala zastřihnout konečky vlasů. Odstřihnutím roztřepených špiček vlasům ulehčíš na váze a snížíš i tíhu na jednotlivé lokny. Vlasy tak získají novou sílu, pružnost a budou se zase lesknout.

SUŠENÍ BEZ FÉNU

Pokud je to možné, neměla bys vlnité vlasy fénovat vůbec, ale nechat je jen volně uschnout na vzduchu. Jestli je to čekání na tebe moc dlouhé nebo například někam spěcháš a venku je zima, měla bys použít fén s difuzérem, který ti vlasy šetrně nadzdvihne a dodá účesu na objemu.

VÍCE VOLUME

Pro pořádný volume efekt bys ovšem měla používat navíc ještě speciální výrobky na vlnité vlasy, například pěny nebo spreje. Ale nanášej je šetrně, jinak vlasy zbytečně zatížíš a rychle zplihnou. Jo a samozřejmě pomáhá sem tam protřást a promačkat hřívu v předklonu.Rovné vlasy

Blahopřejeme! Máš ideální vlasy k tomu, abys mohla všechny kolem oslňovat jejich leskem! A je to logické - čím hladší vlasy jsou, tím víc se lesknou, protože jejich hladká plocha dobře odráží světlo. Využij toho a starej se o svou hřívu tak, abys mohla sklízet jeden obdivný pohled za druhým!

PÉČE NAVÍC

Pro vlasy je nejdůležitější pravidelná hydratace. Ta je nejvíc rozzáří! Jednou týdně si proto udělej vlasovou kúru, kterou nech pořádně dlouho a v teploučku působit (po aplikaci kúry proto zabal vlasy do igelitového sáčku a nejlépe ještě do nahřátého ručníku).

SPRÁVNÉ MYTÍ

Před každým mytím vlasy důkladně prokar táčuj, zejména v případě, že používáš různé stylingové produkty jako gely a spreje. Jejich zbytky kar táčováním z velké části odstraníš a nebudeš si muset mýt vlasy 2x. Jasně, že pokud jsi měla ve vlasech spoustu modelovacího vosku, dvojí mytí tě nemine, ale zbytečně šamponem neplýtvej. I při megadlouhých vlasech vystačíš s množstvím velikosti lískového oříšku.

BACHA NA KONDICIONÉR

Po umytí vždy nanes do celé délky vlasů kondicionér, ale pozor! Pořádně ho z vlasů po několika minutách vymyj!!! Jinak budou vypadat tvé vlasy matně, unaveně a bez lesku. A po pečlivém vymytí kondicionéru dopřej vlasům krátkou studenou sprchu. Studená voda tak uzavře strukturu vlasu a hlavně zajistí mega lesk!

STYLINGOVÝ TRIK

Když používáš víc stylingových produktů najednou (např. pěnu na volume efekt, sprej na fixaci a vosk nebo lesk na konečnou úpravu), výrobky se budou ve vlasech vrstvit a lesku patrně nedocílíš. Zredukuj proto jejich počet na jeden, maximálně dva stylingové pomocníky! Odlehčíš vlasům a získáš lesk! Vysoušej vlasy od kořínků po konečky a studenějším vzduchem. Pokud sušíš vlasy teplým proudem, musí být fén vzdálen od vlasů aspoň 30 cm. Nikdy nefénuj velkým žárem, protože mokré vlasy jsou extrémně náchylné k vysoušení a poté třepení a lámání.

Jak se staráš o svoje vlasy ty? xDD


16. 4 .... twl x\

16. dubna 2010 v 17:59 My diary ♥

http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 16.4 2010 | 17 : 56| dcl hezky až na ten vítr ... | nic | nic|kriminálka las vegas | on-line  se rači ani neptej |

no tkže den na piču x\ akorát pk venku s nima x) ae podraz od kámošky bolí .. x(( jko nestačim se divit co se tam stalo ! x( kurva x\ se an to rovnou můžu vysrat x\\ (sry jk sem sprostá ae jink to nejde x( )

bleskovka -

1. čau jak se máš ?? x)
2. Líbí se ti můj blog ??
3. Zajdeš sem ještě někdy ? x)
4. co posloucháš ??
5. jakej máš názor na emo ? x)
6. tk dík xDD
7. páá X-)


už nwm jk to popsat xD

11. dubna 2010 v 16:29
1. Jak se teď momentálně máš? na hovno x\
2. Máš raději světlý desing blogu nebo tmavý? - spíš tmavý
3. Co jsi za znamení? - kozoroh
4. Kolikátého jsi se narodil/a? - 18.1
5. Tvoje nejoblíbenější jídlo? - jídla z KFC,piza, Mekáč...atd prostě samí "zdravý" pochoutky
6. Tvoje nejoblíbenější pití? - pepsi
7. Nejoblíbenější barva? - růžová
8. Čeho se štítíš/bojíš? - pavouků...
9. Co děláš nejčastěji na Photofilteru? - nic xD
10. Tvůj nejoblíbenější sport? - spaní xD ne asi nějaký míčový hry
11. Nejlepší stanice TV? - prima cool
12. Adresa Tvého blogu? - www.baruska567.blog.cz
13. Dva nejoblíbenější filmy? - nwm xD
14. ICQ nebo Skype? - icq x)
15. Máš rád/a filmy od Disney Pixar? - ae jo xD
16. Co je dneska za den? -  neděle x!
17. Tři státy, které bys chtěl/a procestovat? - Německo, Paříž, musí to být stát? Vel. Británie
18. Čím chceš být? - hérečkou xDD
19. Tvoje nejoblíbenější hra na PC? -  farcry xDD