Srpen 2010

Kudrlinky – scene??

30. srpna 2010 v 19:27 | [Bublle // BiBi] |  scene ♥
.
Kudrnaté vlasy si dělají, co chtějí. Mají svůj vlastní život. Těžko se spoutávají, ale přitom je to chlouba všech, které takovými vlásky byly obdařeny. Ale jak z nich vytvořit opravdový scene účes? Potřebuješ se inspirovat, protože už si nevíš rady? Tak tady máme článek právě pro tebe.

Jak tedy nejlépe upravit hlavu plnou prstýnků. Určitě první, na co pomyslíš, je pořádně silná žehlička. Žehli, žehlit a žehlit. Proč? Protože většina scene girls má dokonale rovné vlasy, které z fotek přímo září. Po pár žehlících session však asi zjistíš dvě věci. Za prvé, že strávíš víc času žehlením, než předváděním skvělého rovného účesu. Prostě se ti kudrlinky hned objeví znovu. A za druhé se ti značně začnou vlasy kazit, s největší pravděpodobností je máš sušší a i když je necháš v klidu zvlnit
.
 se, není to ono.
Sem tam žehlička ano, ale proč si každodenně tak komplikovat život? Vždyť můžeš zazářit i s kudrnatými vlasy. Jak na to? Našly jsme pár foteček, které by tě mohly inspirovat. První je přímo rozkošná! I když nemáš scene sestřih, tak se nic neděje. "Ofinku" vytvoříš uchycením předních vlasů sponkou. Po bocích obličeje nechej pár prámínků, tvůj obličej bude působit štíhleji. Teď si nasaď úplně obyčejnou úzkou černou natahovací čelenku, nejlépe dvojitou. Potom některé vrchní vlasy sepni vzadu, abys je zkrotila a neměla hlavinku jak květák. A účes je hotový!
,
Další způsob, jak můžeš vykouzlit super scene účes s kudrnatými vlasy, je za použití žehličky. Ale ne na celé vlasy, protože je škoda, je takto ničit. Přežehli si ofinku a zbytek nech volně. Dokonce jim můžeš přidat trochu na objemu tak, jak to má modelka na druhém obrázku. S ofinkou si můžeš pohrát různě. Zajímavý je i účes na posledním obrázku. Slečna ji má skroucenou nahoru. Rozhodně velmi efektní!

Jak správně žehlit?

30. srpna 2010 v 19:22 | [Bublle // BiBi] |  scene ♥
Jak vlasy vyžehlit správně a přitom je co nejméně poničit? Úplně jednoduše,sleduj!
.

Důležitý je samotný výběr žehličky. Žehlička by se měla rychle zahřát  a navíc je lepší ta užší. S tou pak vykouzlíte i vlnky.. Při výběru správné žehličky se soustřeďte na povrch, nejlepší a nejšetrnější jsou keramické žehličky, s turmalínovým a teflonovým povrchem . TIP! HP 4669, Philips, 1 999kč a méně! Výborné jsou také žehličky značky Remington, které často používají profesionální kadeřnice.
Co bys měla vědět? Čím častěji budeš žehličku na vlasy používat, tím vyšší riziko hrozí, že si vlasy zničíš. Vlasy budou suché a polámané.
,
1) Před vyhlazováním vlasů každý pramen postříkej ochranným sprejem (já jsem velmi spokojená s got2be od Schwarzkopf, 139Kč). Ten chrání proti poškození vysokou teplotou žehličky, tudíž důkladně popraš každý pramen, který chceš žehlit. Stačí pramínky postříkat shora, sprej se
,
vsákne až ke konečků pramene.
2) Vlasy žehli odspoda hlavy, po vrstvách vlasů a vrstevnicích hlavy nahoru  k šošolce. Zbytek vlasů si vždycky sepni gumičkou nebo sponou, aby ti nepřekážely. Ideálně přizvi na pomoc kamarádku, ale i sama to určitě hravě zvládneš. Buď trpělivá, prameny u temene hlavy zkus rovnat s hlavou v předklonu. Je to jednodušší. Nesnaž se žehlit hodně vlasů najednou. Tuto proceduru prostě nemůžeš uspěchat. Po jednotlivých pramenech přejížděj pomalu, vydrží ti pak déle rovné.
3) Hotovo! Super rovné vlasy za pár minut odteď zvládneš levou zadní.Závěrem rovné vlasy lehce přelakuj, aby se ve vlhku zase nezkroutily.

Na**at ://

30. srpna 2010 v 19:16 | [Bublle // BiBi] |  kraviny..
Grrr :// už mě to nehorázně s**e.. všecko.... :// jednou napíšu že pozastavení končí a máma mi zakáže na celej výkend net :/ Grrr :/ .. jo kdyby jen to .. :// Teď ubecnevim jestli je na mě moje "kámoška" naštvaná :// jen kvuli tomu její druhá kámoška se na mě naštvala kvuli tomu jký mám statusy na FB .. no řekněte neni to směšný ? :DD.. Omg :XX prostě *na**anost* nejvíc :///
Grrr ... :X .. čímdál častěji si pokládám otázku *PROČ?* proč Nic netrvá věčně.. a u krásných věcí to platí dvojnásob... ?? :// ... A už ubec se nevyznám ve svích pocitech/citech ? :// prostě na ***** :// někdy mám 100 chutí mu napsat "S tebou jsem dřív viděla hvězdy.. Dnes už nejsem naivní.." :// :(( ... prostě :/ ,... je to teď strašně složitý takže nejspíš nečekejte že budu obíhat každej den.. :/

Mmm :P

27. srpna 2010 v 13:05 | [Bublle // BiBi] |  kraviny..
Áááá :D ... takže pozastavení se ruší :)) ... ae nebudu tu každej den :) .. Prázky dcl utekly co ? :P :/ Grr .. musím říct že tyhle byli snad nejnudnější + nejrychlejší :D :/ .. prostě nwm jk pro vás ae pro mě na **** :D :// .. škoda no.. :/

BLESKOVKA
1) Ahoooj :)
2) prázky tk rychléééé utekly :/ že ?
3) A jk se máš teď ? :D
4) no nic tk páá <3 ;)

stop..

18. srpna 2010 v 13:57
pozastavuju .. na neurčito ..

Grr ..

6. srpna 2010 v 15:42 | [Bublle // BiBi] |  kraviny..
Twl :X net mi blbne čím dál tím víc :/ .. + je hnusně jk někde ... :D :// doufám že bude aspoň na pouti hezky :)) ! hlavně doufám že na pouti nebude ta "kravička" :)) .... jinak si tam vezmu pytlík abych nepoblila lidi kolem sebe až jí uvidim (i když nekteří by si to zasloužili..) ... no :/ :D tkže jk ste si mohli všimnou moe nálada není zrovna 2krát dobrá .. :// ... Grrr :// doufám že mi aspoň máma objedná co nejdřív tu zatracenou knížku :/ :D ... No nic du se kouknout na fb kdo je online tkže Adio :PP :)

BLESKOVKA

1) Ahoj ..
2) jk s emáš ?
3) tky tě někdo nehorázně sere jk mě ta "kravička" ? :)
4) doufám že ti nevadí že sem sprostá :D ae jinak to fkt u ní už nejde ...
5) no nic nebudu tě tady obtěžovat :D:D ... tk páá :) ..

Jak vytvořit „coontails“

2. srpna 2010 v 14:06 | [Bublle // BiBi] |  scene ♥

Určitě tento trend znáš. První, kdo s tímto vylepšením účesu přišel, byla Kiki. A dneska ti řekneme, jak na to. Můžeš zkombinovat jakékoliv dvě barvičky. Určitě ti neuvěřitelně oživí tvůj účes. Navíc to není vůbec složité. A pokud se zatím neodvážíš si vlasy nabarvit, zkus použít řasenku na vlasy.


,
Ze všeho nejdřív si připrav lepící pásku, kterou nastříhej na čtyři až pět centimetrů dlouhé proužky. Záleží na tom, jak tlusté pramínky si budeš chtít barvit. Potři ji lehce kondicionérem. To je dobrý trik, aby si ji po celém barvícím procesu vůbec mohla sundat.
Vyber pramínky vlasů, které si přeješ nabarvit, a pořádně je odděl. Zbytek dvlasů obře sepni, aby ti potom nezavazely. Jestliže máš vlnité nebo kudrnaté vlasy, nejprve si je narovnej. Barvení pak pro tebe bude jednodušší. Nejlepšího efektu dosáhneš pokud všechny barvené vlasy budou stejné délky.
Nalep proužky na pramínky vlasů. Mysli na to, jak chceš barevné proužky široké. Zkontroluj, že jsi je nalepila pořádně, aby se pod ně nedostala barva.
,
Teď už můžeš připravit barvu, kterou jsi vybrala. Pořádně si přečti návod, každá barva je totiž jiná. Tak a už ji můžeš bezobav nanést. Můžeš použíš prsty, ale lepší by byl štěteček. Pro jistotu druhou rukou přidržuj pásky, aby barva pod ně určitě nevnikla. Po aplikaci je potřeba vyčkat, normálně to bývá kolem půl hodinky. Mezitím si připrav šampón a kondicionér.
Když už konečně uběhne indikovaná doba, opatrně začni oplachovat barvené pramínky. Postupně odstraňuj pásku. Nakonec omyj šampónem a ošetři kondicionérem. Teď už stačí jen vysušit, vyžehlit a užívat si super vlásků!
Zdroj foto: www.wikihow.com

Krátké a polodlouhé scene účesy

2. srpna 2010 v 14:01 | [Bublle // BiBi] |  scene ♥

,
Scene účesy vyjadřují postoje své nositelky a vyjadřují její lásku k tomu být jedinečná. Právě kratší scene účesy v sobě ukrývají nekonečné množství způsobů, jak je možné je upravit.  Jestliže máš pochybnosti o tom, jak by měl vypadat scene sestřih nebo jak by sis měla tvoje polokrátké scene vlasy upravovat,je tento článek určen právě pro tebe.

Scene účesy jsou velmi často nástrojem pro vyjádření stylu. Existuje mnoho způsobů, jak je možné si pohrát s jejich úpravou i s jejich střihem. Na první sérii obrázků jsou vyfoceny blond polodlouhé scene účesy. První slečna je úžasná! Nevěřila bys, jak ti tmavé podbarvení zvýrazní kontury obličeje. Navíc tmavé podbarvení dokáže zvýraznit i sestříhané špičky. Na druhé a třetí fotce jsou platinové blondýnky. Už ta barva z jakéhokoli účesu udělá scene účes. Všimni si, jak na druhém obrázku má vlásky krásně sestříhané, navíc voskem nasměrované do obličeje a pramínky pěkně vytvarované do špiček.
.

V druhé sérii fotek jsme se zaměřily na brunetky.Zajímavé je sledovat především různé typy ofinek, které můžeš mít. Na prvním obrázku je ofinka hodně plná a nízká, na druhém obrázku ji má hodně krátkou, je to tip pro všechny, které nemají rády vlasy v očích.
.

.
Nakonec ještě probereme pár tipů, jak vlasy upravit. Jak jsme se již zmínily hodně efektní jsou do obličeje nasměrované a pěkně vytvarované špičky. Pokud máš vlasy jednobarevné oživ je sem tam clip-in pramínky. Nebo můžeš zkusit křiklavé vymyvatelné barvy, které za pár korun koupíš v drogérii. Vydrží asi pět umytí (především pokud máš hodně světlé vlasy). Můžeš si vlasy celé vyžehlit a mít je super rovné. Nebo zkus nechat ofinku pěkně uhlazenou a zbytek natupírovat a udělat z toho pěkný rozcuch. Další možnost je celý účes pěkně narovnat, potom pár pramínku ještě natočit. Když přidáš ještě copánek, který zapleteš z pramínku spodnějších vlasů, nebude mít tvůj look chybu.

Kombinace metal a scene

2. srpna 2010 v 13:51 | [Bublle // BiBi] |  scene ♥
,
Kombinování různých stylů je nejzábavnější věc. Jedna z vás nám psala, jak by měla zkombinovat scene a metal. Protože rozhodně specialistky na metal nejsme, musely jsme zapátrat, pohledat informace, ale mise je splněna.

,
Z našeho průzkumu metalové scény vyšlo najevo, že tento hudební směr vznikl v Anglii v 60.letech minulého století. Původně heavy metal byl prostě hard rock. Nyní už je to vlastní hudební styl s mnoha odnožemi. Je charakteristický především používání hodně elektrických kytar. Průkopníci metalu jsou skupiny jako Led Zepelin nebo Deep Purple. O nich by ti mohli spíš asi povykládat tvoji rodiče. Ale možná bližší by ti mohla být Metallica.
Když jsme pátraly po metal módě, nahlédly jsme do sortimentu internetového obchodu metalshop.cz. To nás dost zmátlo, jelikož jejich sortiment je celkem široký (kdo ví, jestli by si "tvrdá" metalistka vzala na sebe fialkovou bundičku Nugget). Tak jsme hledaly dál. Zjistily jsme, že pro metalisty je nejoblíbenější barva černá, mají rádi kožené bundy a robustní doplňky s motivy lebek nebo jmény oblíbených skupin.
Ták a teď nás čekalo to nejtěžší, jak to skloubit se scene? V tu ránu jsme viděly fotku malé Jenny. Metalový nádech navodila černou koženou bundou a kozačkami (ty nejsou povinné). K tomu si oblékla bílé krátké šaty. Pro zvýraznění scene stylu by jsi mohla sáhnout po šatech trochu barevnějších. Celý outfit završila barevnými brýlemi. Pokud bys tomu chtěla dát korunku, mohla by sis koupit nějaký metalácký náramek.
,

Úvod do scene muziky

2. srpna 2010 v 13:44 | [Bublle // BiBi] |  scene ♥
.
Už jsme tu probírali spoustu scene témat, ale možná ještě trošku zápasíš s muzikou. Není vždy nejjednoduší najít dobrou hudbu, dobré skupiny, které by se daly poslouchat. A hlavně - co přesně scene girls poslouchají? Neboj se, tento článek ti pomůže.

Jako první je potřeba vybrat styl muziky, který se ti líbí. Tady jsou styly, které scene kids poslouchají:
o    alternative rock, hard rock, klasický rock
o    punk, pop-punk, skate punk, electronický punk rock
o    hardcore, metalcore, deathcore
o    indie
o    techno, dance, trance, happy hardcore, crunkcore, electro
o    alternative hip-hop a zpěváci jako Lil Wayne, Kanye West, T Pain, a Gym Class Heroes
o    emo, screamo
,
Některé z těchto stylů již určitě znáš a víš, že se ti líbí, nebo naopak víš, že je rozhodně ráda nemáš. Nevadí. Není potřeba poslouchat všechno. Ale taky žádnému stylu nezavírej úplně dveře. Experimentuj, nikdy nevíš, na jakou perličku natrefíš.
Udělej průzkum. Čím víc toho budeš vědět o nějakém stylu tím je pravděpodobnější, že najdeš něco opravdu skvělého. Zjisti jakou má tvůj vybraný styl historii, jaké jsou oblíbené skupiny. Některé styly ti totiž samy o sobě nic neřeknou a člověk vlastně ani neví, co si pod nimi má představit.
Zeptej se taky svých kamarádů ve škole, na FB, na MySpace. Určitě ti něco zajímavého doporučí. Rozhodně se nestyď, protože žádný učenec z nebe nespadl. Někdo ti řekl, že byl na skvělém fesťáku? Podívej se, jaké tam byly hlavní hvězdy a zkus si od každé skupiny něco poslechnout.Zamiř také do nějakého dobrého obchodu s hudbou. Projdi si různé žánry a pořádně se rozhlédni, co nabízejí.
.
Jestli už teď máš nějakou opravdu oblíbenou skupinu nebo zpěváka, zkus najít něco podobného. Třeba na stránkách last.fm.com nebo ilike.com ti určitě rádi doporučí. Prohlédni si také stránky Myspace tvých oblíbenců. Zkus se také porozhlédnout po české hudební scéně. Divila by ses kolik skupin existuje, nic se o nich pořádně neví, ale dělají super muziku. Tady ti pomůže stránka bandzone.cz.
Držíme palce, ať najdeš to, co hledáš. V každém případě se budeme snažit rozšiřovat tuto sekci a představovat ti různé styly a skupiny.
Foto zdroj: pampelmoose.com, brown.edu