Literatura

Upíří deníky 2 - Souboj

27. ledna 2011 v 15:16 | [Bloody // BiBi]

Anotace

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost.

Moje hodnocení


Knížka se mi opět líbila. Nevím co bych k ní dodala... Byla úžasná. Ten začátek i ten nečekaný konec.
Hned jak jsem si ji dočetla šáhla jsem rukou po třetí a začala číst.
Rozhodně → DOPORUČUJI

Upíří deníky 1 - Probuzení

23. ledna 2011 v 10:51 | [Bloody // BiBi]

Upíří deníky

Probuzení

Anotace

Elen je nejkrásnější dívkou školy a dvoření všech chlapců přijímá jako královna. Nový kluk, krásný a tajemný Stefan, ji však ignoruje a dokonce se jí vyhýbá. O to víc ho Elen chce získat! To se podaří teprve na školním plese, kdy Elen padne do rukou násilnické partičky a Stefan ji zachrání. Oba se rychle sblíží a Stefan jí prozradí svoje tajemství. Je totiž upír. Díky magickému amuletu může pobývat na denním světle a živí se jen zvířecí krví, ale to na věci nic nemění. Elen se vyhýbal proto, že se velice podobá jeho dávné lásce Katherine, kvůli níž se stal upírem a niž by rád zapomněl. Kvůli ní se totiž smrtelně rozhádal se svým bratrem Damonem, z kterého Katherine také udělala upíra. Ve městě se však udála řada podivných násilností a dokonce došlo i k vraždě. Obyvatelé podezírají tajnůstkářského Stefana, ten se však obává, že na scénu vstoupil jeho zlý bratr.

Moje Hodnocení

Knížka se mi velmi líbila, ze začátku mě moc nezaujala,ale když jsem se rozečetla hned jsem se stala věrnou čtenářkou upířích deníků. Podle mě je příběh opravdu krásný, není jako ty ostatní že se holka zamiluje do upíra,ale mají spoustu problému a podobně.. tenhle je jiný.. Sečteno podtrženo → DOPORUČUJI


[Bloody // BiBi]
 
 

Reklama